Oddíly Plšíci Aktuálně

PLCH 2: Velikonoční hon (2.-11. dubna 2021)

Už zbývá jen pár dní a budou tady velikonoční prázdniny a s nimi i 2. šifrovací hon na PLCHy.

Máme pro Vás připravené dvě varianty obtížnosti. Tu těžší už si někteří z Vás mohli vyzkoušet v prosinci.  Je upravena jen minimálně a bude čekat na všechny milovníky výzev, kteří si svého PLCHa v prosinci neulovili. Doporučujeme ji luštitelům od 12 let. Druhá varianta je snadnější, ale rozhodně se Vám ani tento druhý PLCH neukáže zadarmo.Doporučujeme ji všem mladším, nebo začínajícím luštitelům, těm kteří chtějí trasu stihnout v kratším čase, nebo těm, kteří už první variantu vyluštili a chtějí si ověřit, že i tuhle zvládnou levou zadní.

Obě varianty mají stejnou trasu, takže pokud se doma nemůžete rozhodnout jestli si dát lehčí nebo težší můžete se i tak vydat společně a každý si "jet to své". Luštící nenasytové si klidně můžou zkusit obě dvě.

V obou varintách na Vás čeká 13 úkolů, které vás provedou zajímavostmi Paskova, prověří vaši bystrost a důvtip, pobaví vás a možná i něco naučí. Obě budou začínat na naší nástěnce u Olešné a obě vás na svém konci zavedou až do Hospůdky Balkán, kde na vás ve výdejním okénku bude každý den mezi 11. a 18. hod čekat zasloužená odměna i možnost občerstvení.

A nebojte, když si nebudete vědět rady, budeme připravení trochu Vám pomoct. Stačí nám jen napsat o radu.

"Odlovit" si svého PLCHa budete moct kdykoliv od pátku 2. dubna až do neděle 11. dubna. S sebou budete potřebovat plně nabitý chytrý telefon s přístupem k internetu, tužku, papír a ideálně luštícího parťáka, protože víc hlav víc ví.

Jak na PLCHa se dozvíte u náměstí, na naší Pio nástěnce u řeky Olešné. Tam najdete i mapu s rozložením úkolů po Paskově.

Sledujte naši událost na Facebooku (odkaz zde), kde budeme postupně odhalovat více detailů.

Eliška 721 157 504