Oddíly Plšíci Aktuálně

PLCH - Pionýrská luštící celorodinná hra (28. 11. - 6. 12. 2020)

Hledáte tip na aktivitu pro celou rodinu, která Vás vytáhne ven a zároveň provětrá vaše mozkové závity? Na PLCHa se můžete vydat sami, nebo s rodinným týmem. Řada úkolů vás provede zajímavostmi Paskova, prověří vaši bystrost a důvtip, pobaví a možná i něco naučí.

 

K tomu všemu vám bude stačit jen chuť vyrazit ven, odvaha otestovat své myšlení, chytrý telefon, tužka a papír.

PLCH je hra určená pro celou rodinu. Ani dospělí bez dětí se u ní rozhodně nebudou nudit. Dětem mladším 12 let doporučujeme nějakého toho dospěláka vytáhnout s sebou. Moc jsme vás nešetřili. Ale nebojte, když si nebudete vědět rady, budeme tady připravení trochu Vám pomoct nějakou nápovědou

Co nám trochu dělá starosti je mráz. Užírá nám procenta na baterce telefonů otesánkovskou rychlostí. Tak než vyrazíte, ujistěte se, že máte plně nabito, nebo powerbanku v kapse a v mezičase, kdy nebudete luštit nechte telefon raději ve teplé vnitřní kapse bundy.

Čeká na Vás 13 úkolů, které se všechny dají zvládnout do 10 minut, ale může se stát, že Vás některé potrápí na delší dobu, což v těchto teplotách nemusí být příjemné. Ale nebojte. Většinu úkolů není nutné luštit na místě a tak si můžete uložit zadání a zamyslet se nad ním hezky doma v teploučku a do cíle vyrazit klidně až další den.

"Odlovit" si svého PLCHa budete moct kdykoliv od soboty 28. listopadu až do neděle 6. prosince. Když zvládnete všechny úkoly, které jsme si pro Vás připravili, v cíli na Vás bude čekat malá odměna i možnost občerstvení každy den mezi 11. a 18. hod ve výdejním okénku Hospůdky Balkán. S sebou budete potřebovat plně nabitý chytrý telefon s přístupem k internetu, tužku, papír, ideálně luštícího parťáka, protože víc hlav víc ví, a něco na zahřátí.

Jak na PLCHa se dozvíte u náměstí, na naší Pio nástěnce u řeky Olešné. Tam najdete i mapu s rozložením úkolů po Paskově.

Sledujte naši událost na Facebooku (odkaz zde), kde budeme postupně odhalovat více detailů.

 

Eliška 721 157 504