Tábory Drsňáci

Drsňáci 2019 - Zaklínač

Termín letošního tábora je 5.7.-19.7.2019
Přihlášky pro své ratolesti můžete rezervovat na , nebo zasláním zprávy zde na facebook

facebook - Drsňáci

2018 - Starověké Řecko

Mladé drsňačky a drsňáci se jako poslední turnus vydali do malebného údolí řeky Moravice u Annina údolí, aby zažili dva týdny plné zábavy, kamarádů, sluníčka i dobrého jídla.

více

2017 - Mafie

Drsňáci letos opět nelenili. Přemístili jsme se v čase do Ameriky do dob mafiánských klanů.

Po připlutí parníku z Evropy, proběhlo rozdělení do čtyř rodin. Úkol každé z rodin byl prostý, získat vliv Dona Salieriho, bosse nejdůležitější mafiánské rodiny na celém východním pobřeží. Od začátku bylo ale jasné, že to nebude lehké. Rodiny musely prokázat své schopnosti a oddanost rodině. Zároveň bylo třeba být pořád ve střehu před nepřáteli.

 

více

2016 - Star Wars

Síla se probudila ve Vítkově-Podhradí

Na tábor Pionýra Paskov, turnus Drsňáků, byly pečlivě vybírány děti.
V pátek 8. července pod vedením Honzy „Ogiho“ „Anakina“ Ogrockého, dalších postav z proslulé knižní i filmové série Starwars a dětí, u nichž se zjistil vysoký počet midichlorianů (aby se mohly stát malými padavany, potažmo jediové) se vydalo autobusem do Vítkova-Podhradí. Nemilé bylo setkání autobusu s bojovníky se světelnými meči na vrcholku Svažné, kdy řidič odmítal jet za těchto bojových podmínek dále a malí padavani se vydali se svými batůžky vstříc táboru po vlastním pohonu. Cestou byli uvedeni do příběhu, seznámili se s okolím a rozdělili se do oddílů.

více

2015 - Čtyřlístek

Drsňáci hledali se Čtyřlístkem ukradený vynález

Předpověď zněla jasně – parno parno a zase parno. Na třetím turnuse táborů pořádaných Pionýrem Paskov se Drsňáci opravdu pekli. V pátek 31. července se vydalo 70 táborníků do Vítkova-Podhradí, aby spolu strávili patnáct dní v krásné přírodě v okolí řeky Moravice.

více

2014 - Simpsnovi

Drsňáci Paskov se letos vydali do Anina údolí s americkou rodinkou Simpsonů a procestovali s nimi od 18. 7. do 1. 8. docela celý svět.

více

Adresa tábora

LT Paskov
749 01 Vítkov