Tábory Perly

Perly 2021 - Avatar

Ponořte se s námi do pozoruhodného a nebešťany ještě ne úplně probádaného světa Pandory. Splynete s přírodou, živočichy a lidem Na´vi, který vás zasvětí do tajů jejich země. Naučíte se nejen střílet z luku a stopovat zvířata, ale také pochytíte trochu Navijštiny a ulovíte si vlastního Ikrana. Připraveni? Vaše kosmická loď odlétá 16. 7. 2021.

 

více

Perly 2020 - Škola čar a kouzel

Za sychravého počasí dojel na paskovské nádraží 9 ¾ Moravický express, aby všechny studenty i profesory odvezl na čtrnáctidenní školní rok do Moravického hradu. Ihned po příjezdu jsme si prošli školní pozemky i okolí a ve Velké síni jsme za pomoci Moudrého klobouku rozdělili studenty do jednotlivých kolejí: Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel.

 

více

2019 - Válka gangů.

Perly Paskov si jako poslední z táborů Pionýrské skupiny Paskov užily krásných čtrnáct dní na téma Válka gangů, a to v termínu od 2.8. do 16. 8. 2019.

Jednotlivé oddíly představovaly čtyři mafiánské rody, které měly za úkol ovládnout mafiánské město a soupeřit o odměny, které by jim umožnily stát se Capo di Tutti Capi. Po cestě rody potkávaly celou řadu dobrodružství i komplikací a prožily úžasně nebezpečných čtrnáct dní, kdy se pokusily nahrabat co největší bohatství, podplatit pár soudců, přepadnout banku nebo pomoct příteli utéct z vězení.

více

2018 - Starověké Řecko

Za Větřkovským mostkem v antickém údolí řeky Moravice, ve městě Akropolis a hned vedle hory Olymp se letos v době od 21.7. do 3.8. konal letní tábor Perel.

 

 

více

2017 - Perlové ostrovy - Kdo přežije?

Na Perlových ostrovech se letos odehrávala tvrdá hra Kdo přežije! Pod vedením zkušeného hlavního vedoucího, kterým byl Aja Vaněk, jsme se první den ubytovali a prozkoumali okolí tábora. Velmi propracovaný program a celotáborovou hru připravily Kristýna Romanová (Kuře) a Aneta Horkelová, které nedaly spát ani vedoucím, jelikož i ti měli připravenou svou vlastní celotáborovku.

 

více

Adresa tábora

LT Paskov
749 01 Vítkov